Na uključenju za auto-put kod Kvantaške pijace, u smeru ka Zemunu, danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovali kamion i putnički automobil. Nakon sudara formirane su velike kolone vozila, a saobraćaj se na ovoj deonici odvija usporeno.
Prema prvim informacijama sa terena, nezgoda je izazvala značajne zastoje na prilazu auto-putu, zbog čega se vozačima savetuje dodatni oprez i korišćenje alternativnih pravaca gde je to moguće.
Na mestu nesreće prisutne su nadležne službe koje rade na uklanjanju vozila i normalizaciji saobraćaja.
Za sada nema zvaničnih informacija o eventualno povređenim osobama niti o stepenu materijalne štete. Očekuje se da će se nakon završetka uviđaja saobraćaj postepeno vratiti u redovan režim.