Građani besni! U Zemunu bahati vozač parkirao nasred trotoara, pešaci primorani na ulicu!

Stanari Romanijske ulice u Zemunu ponovo ukazuju na problem nepropisnog parkiranja, nakon što je jedno vozilo ostavljeno nasred trotoara, onemogućavajući bezbedan prolaz pešacima.Zbog zauzetog trotoara, pešaci, roditelji sa dečjim kolicima, osobe sa invaliditetom i stariji sugrađani primorani su da silaze na kolovoz kako bi zaobišli vozilo, čime se ugrožava njihova bezbednost.

 

Tagovi:

Pročitajte još: