KUP RADIVOJA KORAĆA: KK Mladost Zemun poražena od Mege

Uprkos porazu od ekipe Mega Soccerbet rezultatom 93:69, u četvrtfinalnom meču Triglav osiguranje Kupa Radivoj Korać, bila nam je izuzetna čast da učestvujemo na jednom od najpoznatijih takmičenja na našim prostorima, posvećenom slavnom „Žućku“ koji je bio veliko košarkaško ime, ne samo na našim prostorima, već i širom sveta!

Naš tim je slabo otvorio utakmicu i dozvolio protivniku da odmakne u rezultatu već u prvih 2 minuta utakmice. Iako smo napravili promene u odbrani i pristupu protivniku, a zatim i smanjili razliku u rezulatu, to nije bilo dovoljno da preokrenemo utakmicu i savladamo snažnu ekipu Mege.

Zahvaljujemo se ekipi Mega Soccerbet na fer i korektnoj igri, i čestitamo im na pobedi. Okrećemo se nastavku Košarkaške lige Srbije, gde nas očekuje gostovanje ekipi Sloge iz Kraljeva u ponedeljak u 17:30.

Izvor: kk mladost zemun