Sajam sporta tradicionalno u Zemunu

U Osnovnoj školi ”Branko Radičević” svečano je otvoren šesti po redu zemunski Sajam sporta. Sportski klubovi i ljubitelji sporta imali su priliku da predstave svoje programe, razmene iskustva i promovišu značaj bavljenja sportom među decom, dok su učenici zemunskih škola učestvovali u takmičenju ”Budi sportista”.Direktorka škole Milijana Šimurina, otvarajući ovaj sportski događaj pozvala je sve učesnike da provedu dan u lepom druženju i rekreaciji.U dobrom raspoložnju i sporskom duhu članovi zemunskih klubova priredili su različite prezentacije i radionice, i potrudili se da svaki sport prikažu na najlepši način.Sajmu sporta u Batajnici prisustvovali su član Veća Gradske opštine Zemun Boško Radovanović i zamenica glavnog i odgovornog urednika Zemunskih novina Simona Janjoš.Sajam sporta tradicionalno u saradnji sa Gradskom opštinom Zemun i pod pokroviteljstvom Grada Beograda – Sekretarijata za sport i omladinu organizuju Sportski savez Beograda i Omladinski sportski savez Zemun.

 

Tagovi:

Pročitajte još: