U Zemunu ponovo ukraden bicikl: Vlasnica moli građane za pomoć!

U Zemunu je danas prijavljena krađa bicikla koja se, prema navodima vlasnice, dogodila dok je bila na radnom mestu u ulici Aleksandra Dupčeka 8.

Na društvenim mrežama objavljen je i snimak sa sigurnosne kamere na kojem se vidi muškarac za kog se sumnja da je povezan sa krađom. Vlasnica je zamolila građane da podele objavu i jave ukoliko prepoznaju osobu sa snimka ili imaju bilo kakve informacije o biciklu.

„Molim vas, neko mi je ukrao bicikl malo pre dok sam bila na radnom mestu“, navela je ona u objavi.

Za sada nema informacija da li je slučaj prijavljen policiji, a građani koji imaju korisne informacije mogu se javiti vlasnici putem društvenih mreža.

Tagovi:

Pročitajte još: