Važna pobeda: Zemun-Dinamo Vranje 3:2

Odlična utakmica dve ekipe koje se bore za opstanak. U okviru 15. kola Prve lige Srbije, Zemun je na svom terenu dočekao Dinamo iz Vranja. Domaćin je slavio rezultatom 3:2.

Gosti su poveli u 22. minutu kada je Željko Dimitrov postigao pogodak. Mladi Nikola Ristović je izjednačio pet minuta kasnije. Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

Dimitrov je početkom drugog poluvremena ponovo doneo prednost gostima. Igrači Zemuna su se konsolidovali i uspeli da dođu do potpunog preokreta.

Filip Petrović je izjednačio u 52. minutu, a onda je Aleksandar Križan postigao pogodak i postavio konačan rezultat u 70. minutu.

Zemun je sada 16. na tabeli sa 14 bodova, a Dinamo ima bod manje i nalazi se na 17. poziciji.

Izvor: hotsport