(VIDEO) Povod za uzbunu u Zemunu: Muškarac u autobusu šokirao putnike – snimak izazvao lavinu reakcija!

Putnici na liniji 88 u Zemunu doživeli su neprijatnu situaciju kada je stariji muškarac, stojeći kod prednjih vrata autobusa, stavio ruku u džep pantalona i počeo da se ponaša krajnje neprimereno. Cela situacija zabeležena je na snimku koji kruži društvenim mrežama i izazvao je talas komentara i osuda.

Prema rečima očevidaca, muškarac je stajao mirno, ali njegovi pokreti u džepu izazvali su neprijatnost i sumnju među putnicima, dok su neki otvoreno negodovali. Video je izazvao burne reakcije.

Građani apeluju na više kontrole u javnom prevozu i prisustvo komunalne policije, kako bi se sprečile slične situacije i sačuvalo dostojanstvo svih putnika.

Tagovi:

Pročitajte još: